Мої дорослі, гарні та неймовірні! 💔🎓
Здається, ще вчора ми розбиралися з розкладом та вчилися бути одним цілим, а сьогодні ви вже випускники 9 класу. Ці роки пролетіли на одній хвилі — з вашими жартами, палкими дискусіями на уроках, першими дорослими рішеннями та шаленою підтримкою один одного.
Дякую вам за кожну посмішку і за те, що з вами ніколи не було нудно. Ви — моя гордість! Попереду новий етап: хтось рушає далі підкорювати коледжі, а з кимось ми зустрінемося першого вересня у 10 класі.
Хоч би як склалося, вірте в себе так, як вірю в вас я. Сміливо мрійте, впевнено крокуйте вперед і змінюйте цей світ на краще! ✨✈️
Минуле — це історія, майбутнє — це таємниця, а теперішнє — це дар». Офіційно закриваємо дев'ятий розділ нашої книги та починаємо писати новий. 📖✨


Немає коментарів:
Дописати коментар